Atrakcje

Paintball

Paintball w Karpaczu - KS GRAN EVENTS

Każdy z nas chociaż raz w życiu próbował rzucać, strzelać, podać do celu. Czy była to piłka, kulka śniegowa czy proca, próbowaliśmy i staraliśmy się zawsze trafić.
Chcemy zaprezentować kolejną imprezę programową, która odbędzie się w ramach naszych kolonii. Będą to gry i zabawy terenowe w pełni bezpiecznie i atrakcyjnie dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Odmiana paintballa dla dzieci jest zupełnie inna. Nie chcemy aby te gry i zabawy wywoływały jakąkolwiek agresję wśród dzieci. Chcemy w miłej i przyjaznej atmosferze, na przygotowanych przez firmę KS GRAN EVENTS torach przeszkód, przeprowadzić turniej w strzelaniu do celu i pokonywaniu przeszkód terenowych. Nie strzelamy do siebie w trakcie zabaw. Naszymi celem będą tarcze, makiety lub punkty kontrolne.
Specjalnie dla maluchów jest zmniejszone ciśnienie w markerach. Wszystko po to by bezpiecznie i miło spędzić czas.

Nasze zajęcia odbywają się w specjalnie przygotowanych terenie i obszarze wyłączonym od osób postronnych. W trakcie imprezy nad bezpieczeństwem czuwać będą byli wojskowi, instruktorzy i nasza kadra, która dopilnuje aby zabawy przebiegały przede wszystkim bezpiecznie i zgodnie z zasadami „fair play”.

Oprócz podstawowego ekwipunku do dyspozycji będziemy mięli: maski i gogle ochronne, mundury i ochraniacze.

http://www.ksgran.com/

ALL INCLUSIVE
Wszelkie koszty imprezy, obsługi, ubezpieczenia, wszelkie atrakcje - wliczone w cenę kolonii.


Program oferty letniej

Wypasionekolonie.pl
92-703 Łódź, ul. Brzezińska 272 , tel. +48 42 648 41 42, fax +48 42 648 42 82
biuro@wypasionekolonie.pl mobile +48 501 262 506