Atrakcje

Park linowy

Quasar - park linowy

W ramach zajęć w parku linowym każde dziecko pod okiem swojego osobistego ratownika uczestniczyć będzie w zajęciach. Każdy będzie miał do dyspozycji szeroką gamę atrakcji związanych ze wspinaczką. Oczywiście w ofercie zapewnione mamy dowolne atrakcje wybrane przez dzieci wraz z rodzicami. W 100-stu procentach zapewniamy obsługę ekipy instruktorskiej, ubezpieczenie i sprzęt zabezpieczający: kaski, uprzęże, ochraniacze.

Do wyboru będziecie mieć:

Mosty wiszące – cztery rozpięte między skałami mosty „tybetańskie” o długości od 13 do 32 metrów. Wiszą na wysokości od 4 do 25 metrów.
  • Most I – 15 m. dł., 2-4 m. wys.
  • Most II – 25 m. dł., 4-6 m. wys.
  • Most III – 20 m. dł., 5 m. wys.
  • Most IV – 32 m. dł. 5-25 m. wys.
Uczestnicy mają za zadanie przejście po czterech mostach rozwieszonych między skałami. Zadanietomana celu zapoznanie i oswojenie ćwiczących z wysokością.

Wahadło – zwane testem odwagi jest to huśtawka linowa rozpięta w 25 metrowej czeluści. Uczestnicy pokonując własny lęk i słabości mają za zadanie samodzielnie skoczyć w czeluść.

Kolejka tyrolska – efektowny, szybki zjazd kątowy na bloczkach po linach rozpiętych nad rzeką, nachylonych pod kątem 15-30 stopni, długość 80 metrów, wysokość 35 metrów.

Most murzyński – przeprawa linowa długości 25 m w systemie wojskowym - 3 metry nad wodą.

Via ferrata – wspinaczka na łatwych drogach wspinaczkowych ze sztucznymi ułatwieniami (stopnie, liny, łańcuchy) dostępna dla każdego. Pierwsze spotkanie z liną i sprzętem do wspinaczki.

Imprezę wysokościową zabezpieczy nam firma Quasar. Jest to grono ludzi, którzy tworzą atmosferę niezapomnianych przeżyć, emocji i zabawy zapewniając jednocześnie najwyższy stopień bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Kadrę tworzą doświadczeni instruktorzy ratownictwa górskiego, ratownicy górscy, przewodnicy sudeccy, instruktorzy narciarstwa, wojskowi, instruktorzy ratownictwa klasycznego i instruktorzy ratownictwa medycznego.

http://quasar.net.pl/

ALL INCLUSIVE
Wszelkie koszty imprezy, obsługi, ubezpieczenia, wszelkie atrakcje - wliczone w cenę kolonii.


Program oferty letniej

Wypasionekolonie.pl
92-703 Łódź, ul. Brzezińska 272 , tel. +48 42 648 41 42, fax +48 42 648 42 82
biuro@wypasionekolonie.pl mobile +48 501 262 506